Wspólnota Królowej Pokoju

przy PARAFII pw. MACIERZYŃSTWA NMP w ZBĄSZYNKU

Orędzie, 25. lipca 2018 „Drogie dzieci! Bóg mnie wezwał, bym prowadziła was do Niego, bo On jest waszą siłą. Dlatego wzywam was, abyście się modlili do Niego i Jemu ufali, bo On jest waszą ucieczką od każdego zła, które czyha i zabiera dusze daleko od łaski i radości, do której wszyscy jesteście wezwani. Dziatki, żyjcie [jak w] raju tu na ziemi, aby było wam dobrze i niech Boże przykazania będą światłem na waszej drodze. Jestem z wami i wszystkich was kocham swoją matczyną miłością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Nasza Wspólnota

Orędzia Matki Bożej Medziugorju Apostolat Margaretka Czytania na każdy dzień Linki Kontakt

Strona Parafii |Główna | Świadectwa | Pielgrzymki | Program modlitewny | Maryja | Widzący | Wiadomości | Figury Matki BożejHistoria |

 

 MODLITWA POŚWIĘCENIA SIĘ MARYI

  

           

Dziękujemy Ci Maryjo, za Twoje macierzyńskie wezwanie. Matko naszego Zbawiciela i Królowo Pokoju, dzisiaj ofiarowujemy Ci nasze życie z miłością. Jezus umierając na Krzyżu dał nam Ciebie. Weź nas w Twoje ramiona, Matko, pragniemy tak kochać Jezusa jak Ty Go kochałaś. Z Tobą chcemy nauczyć się kochać wszystkich ludzi jak siostry i braci, gdyż wszyscy należą do Ciebie.

    Poświęcamy się Tobie, aby nasza modlitwa była modlitwą sercem, w której znajdziemy pokój, miłość i siłę do pojednania. Zawierzamy Ci naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, wszystkie nasze dary i wszystkie nasze zdolności. Pragniemy, jak Jezus, wzrastać u Twego boku. Niech odtąd, razem z Tobą, wszystko w nas uwielbia Pana! Niech nasza dusza, z Tobą, raduje się Jego miłością i miłosierdziem.

     Poświęcamy Ci także wszystkich kapłanów na całym świecie, a w szczególności Ojca św. (imię), naszych Biskupów (imiona), ks. Dziekana (imię), naszego ks. Proboszcza (imię) i naszego ks. wikariusza (imię), wszystkich kapłanów, którzy służyli Panu w naszej świątyni oraz kapłanów z naszej parafii: (imiona), naszego brata (imię), nasze siostry: (imiona) a także wszystkich kleryków, a  zwłaszcza z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

    Poświęcamy Ci Matko tych wszystkich, którzy nieustannie i do końca życia modlą się za kapłanów w Apostolacie „Margaretka” i w innych modlitwach oraz prosimy by wszyscy kapłani na świecie zostali objęci wieczystą modlitwą „Margaretki”.
 

    Za Twoim wstawiennictwem powierzamy Panu Bogu beatyfikację Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty.

    Poświęcamy Ci także wszystkie nasze rodziny, wszystkich naszych przyjaciół i tych wszystkich, których spotykamy na swej drodze, a także wszystkich chorych i cierpiących, za których nieustannie w tej świątyni  się modlimy.
 

    Poświęcamy Ci, Matko, naszą Ojczyznę i całą naszą Wspólnotę Królowej Pokoju oraz wszystkie wspólnoty w naszej Ojczyźnie i na całym świecie  – prosząc o ich prowadzenie. Tak jak Ty, pragniemy być pełni Ducha Świętego. Oby nasze serca, tak jak Twoje, słuchało Jego natchnień.

O, Matko Pokoju, niech za Twoim pośrednictwem, nasze słowa staną się nieodwołalne, niech nigdy nie damy się omamić grzechowi. Amen.


 

 

Zbąszynek 2002-2004

Telefon

0 (prefix) 68 384 99 29

Fax

-------------------

Poczta elektroniczna

Informacje ogólne:

 mjundzill@poczta.onet.pl , jurdan50@poczta.fm